Pedagogika

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-02-04 19:21:24

monika_szachniewicz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 5
Punktów :   

ktos juz byl zaliczyc uWlodarczyk?

Marcelina napisz jak mozesz jak bylo??przepuszcza kazdego??duzo osob oblal??jakie byly najczesciej pytania??)

Offline

 

#2 2009-02-05 19:21:54

marcelina

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 6
Punktów :   

Re: ktos juz byl zaliczyc uWlodarczyk?

hej laski
marcelina była na egz, własnie wróciła. Generalnie jest , morowo i luzik.Napisze jak było u mnie to same ocenicie
Idzie generalnie szybko i  Pan wyrabia sie wczesniej, niż na tych listach. Wchodzi jak kto przychodzi, really, wiec ciagly przepływ ludzi, ale spoko, to nie rozprasza. Ja tam spedziałam chyba godz, ale byłam w przedostatniej grupie i R. kazał mi czekac na wzystkich, zeby byli swiadkowie.
Losujecie jedna karteczke z 4 pytaniami i odpowiadacie na 3 ( ja odpowiadałam na 5 i pan se sam zadecydował na które mam mowic, ale ze mna to zawsze inaczej, z tego co wiem to tak nie zrobił nikomu). Krótkie wprowadzenie mowicie i do rzeczy, jedno zawsze jest jakies wymien i po prostu wymieniasz 3 składniki, cech, załozenia czy cos, drugie na porównanie jakis pedagogik, pozostałe b. ogóln, zreszta macie juz pytania to same wiecie:)
generalnie to rozmowa z nim, on pyta jak to mozna w pedagogice wykorzystac, jak pedagog ma zareagowac, czy to potrzebne...w sumie standardowe pytania z cwiczen. Kilaka osób siedzi przy stole,i odpowiada sie na zmiane, ale bez stresu, my w niektórych momentach , wszyscy na jakis temat dyskutowalismy, ktos cos dopowiedział, polemizowalismy z nim- ok głównie ja sie wtracałam, bo pan sie zapadł i se na kartce rysował...spoko, jak widzi, ze ci nie idzie to naprowadza, chce widziec, ze rozumiesz ta dana pedagogike. Nawet jak sie bzdury mowito on sie interesuje czemu sie tak mysli. Ja sie do tego egz przygotowywałam 2 dni+ jeden na przeczytanie tekstów dodatkowych i starczyło.

nie ma stracha, dwój nie wpisuje, mowi" to co Pani X przyjdzie moze pani w poniedziałek?? Wtedy jest poporawka pisemna na 9 30 w sali 21, ale wam to nie grozi, serio, jest fajnie, luzna atmosfera, jak nie idzie to on mowi, zeby sie troche jeszcze zastanowic i pyta kogos innego. Jak ktos mowi, to czesto ma podobne pytanie do twojego, wiec mozna cos zgapic, tylko trzeba byc czujnym:)

jak pisałam ja sie dobrze bawiłam, zrobiłam nawet statek z papieru

Bedzie dobrze dziewczynki, 3mam kciuki


Ps. pytałam czy zalicza na ładne oczy, a jak nie to czy na brzydkie- powiedział, ze zalicza:) i za pochodzenie dodaje punkty:)) asia t. potwierdzi..)

buzka

jak macie jakies pytanie to walcie z mostu



Marcelina

Offline

 

#3 2009-02-05 19:48:18

monika_szachniewicz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: ktos juz byl zaliczyc uWlodarczyk?

Tylko Ci pozazdroscic ze juz masz to za soba;))gratulacje jestem pewna, ze nawet bez przygotowania bys dala sobie doskonale rade, bo lubisz z panem R. dyskutowac;))

Offline

 

#4 2009-02-05 21:26:43

marcelina

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 6
Punktów :   

Re: ktos juz byl zaliczyc uWlodarczyk?

jak to mówią, przyszedła Pan R. i zabawa sie skonczyła...

bedzie dobrze:))

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-battle-revolution.pun.pl www.stomatologia10.pun.pl www.rumunskamuza.pun.pl www.privs-metin2.pun.pl www.podbociankiem.pun.pl